Mersin Laptop Tamiri

Laptop Bilgisayar Kullanıcısıysanız Rahatlıkla Arkanıza Yaslanın

Mersin laptop tamiri servisi olarak her tür marka bilgisayarları yakından tanımış olmayı kendimize avantaj edindik. Mersin laptop tamiri servisi, bu bilgisayarların teknik ekipmanlarını kolaylıkla bulmakta ve bilgisayar bayileriyle olan kesintisiz iletişimimizden kaynaklanan avantajları çok iyi yönetmektedir. Gözde bilgisayar olarak bu alanda çıkan pek çok marka ve model tasarımları inceliyor, kendi farkımızla ortaya iyi işler çıkarıyoruz. Nasıl mı? Tabii ki teknik servisimizin bilgisayarlarla ilgili yenilikleri takip etmesiyle… Hizmetin çabukluğu bizim için önemlidir. Aynı zaman da hizmetin sunumu da… Bize ulaşan müşterilerimizle sağlam bir diyalog geliştirmeyi başardık. Onlarla aile ortamı sıcaklığı içinde şikâyet konularında konuşuyor. Mersin laptop tamiri servisi olarak gelişmiş ulaşım ve kargo seçeneklerimiz sayesinde de evlerine kadar cihazlarını teslim ediyoruz.

mersin laptop tamiri

mersin laptop tamiri

Öncelikle gözde bilgisayar olarak bize gelen kargoları zamanında teslim alıyor, emanet edilen elektronik cihazlarınızı zamanında iade etmeyi göz ardı etmiyoruz. Mersin laptop tamiri servisi olarak bir diğer prensibimiz de bizimle temasa geçen değerli müşterilerimizi ilgili birimlere zamanında aktarmaktır. Bu hususa o kadar önem veriyoruz ki, adeta çalışma ilkelerimizin en tepesine yerleştirmiş durumdayız. Edindiğimiz tecrübeleri size aktarırken bir takım tüyolara da değinmeden geçmiyoruz. Örneğin, basit bir müdahaleyle çözülecek sorunların daha karmaşık bir hal almasını istemiyorsanız, sorun çıktığında cihaza dokunmamanızı öneriyoruz. Bir şeyi çözmek istiyorsanız, öncelikle teknik bilgi sahibi olmalısınız.

Mersin laptop tamiri servisi olarak biraz da sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim. Bunlar; laptop onarım yedek parça montajı, laptop anakart bga ve chip tamiri, laptop anakart tamiri ve değişimi, laptop klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, laptop ekran tamiri ve değişimi, laptop lcd kablo tamiri ve değişimi, laptop ekran kartı tamiri ve değişimi, laptop ses kartı tamiri ve değişimi, laptop bios yazılımı ve güncellemesi, laptop lcd inverter tamiri ve değişimi, laptop cpu değişimi ve yükseltmesi, laptop alt kasa, üst kasa, menteşe ve mekanik parça değişimidir. Bize ulaştığınız takdirde öncelikle tüm cihazı muayeneden geçirmekteyiz. Bu önemli bir ayrıntıdır ve işini iyi yapan profesyonel bir firma olduğumuzun en gerçek kanıtıdır.