Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamirini Bize Yaptırın Farkı Görün

Bilgisayar tamiri yaptırdıktan sonra bundan %100 sonuç almak sizin en temel hakkınız. Peki, o halde neden çoğu zaman %50 sonuca kanaat etmek zorunda kalıyorsunuz. Bunun cevabı çok basit; Çünkü doğru adreste değilsiniz. Siz en iyisi mi doğru adrese yani gözde bilgisayara bir uğrayın ve farkı görün. Bunun için yapmanız gereken tek şey var. Kırık ya da arızalı lcd ekranlarınızı, ana kartınızı, ekran kartınızı, klavye, batarya, adaptörlerinizi, kısaca tüm yedek parçalarınızı bize getiriyorsunuz ve biz gereğini sizin için yapıyoruz. Bilgisayar tamiri servisimiz, laptop, netbook, tablet, fotokopi, fax, printer, yazıcı gibi bilgisayar ve bağlantılı cihazların her tür tamir ve bakım işlerini yürütmektedir.

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Elektronik cihazlar hassastır. Dolayısıyla bunları tamir ve bakımdan geçirirken kullanılması gereken cihazlar da büyük önem kazanmaktadır. Biz bilgisayar tamiri servisi olarak tamir ve bakım işlerinde en hassas elektronik ölçüm cihazları kullanmaktayız. Ayrıca bu cihazların sağladığı noktasal arıza tespiti sayesinde sorunu merkezinden yakalayarak çözmekteyiz. Bilgisayar tamiri servisi olarak fiyat politikamız konusunda oldukça netiz. Cihazı genel bir muayeneden geçirdikten sonra sorunu müşteriye aktarmakta; süresi ve fiyatını da söylemekteyiz. Bilgisayar tamiri servisimizi diğer servislerden farklı kılan cihazın genel bir taramadan geçirilmesidir. Cihazın muayene edilmesi olarak da ifade edilecek bu işlemlere ölçümleme ve test edilme de dâhildir. Bu işlemlerin neler olduğuna bir bakacak olursak:

Bilgisayar tamiri servisi bilgisayarın doğru montajlanıp montajlanmadığını fiziksel olarak kontrol etmektedir. Laptop bios sürüm kontrolü yapmaktadır. Düşük sürüm ise bios güncellemesi yapmaktadır. Bilgisayar tamiri servisi lcd kontrolü yapmaktadır. Bilgisayarların usb kontrollerini üstlenmektedir. Laptop klavye tuşlarının kontrolü ve temizliğiyle ilgilenmektedir. Laptop ısı kontrol değerlerini ölçmektedir. Cd-Dvdrw Blue ray optik sürücü denetimi yapmakta; yazma ve okuma hızlarını denetlemektedir. Bilgisayar laptop sabit sürücü denetimi yapmakta; bozuk kesim kontrolü onarımını üstlenmektedir. Laptop batarya kontrollerini yapmaktadır. Lcd ekran parlaklık renk kalibrasyonu yapmaktadır. HTM çıkışının ses kontrollerine bakmaktadır. Ses aktarım çıkışları da ayrıca test etmektedir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimize gerekli izahatlarda bulunmaktadır.